juliaasadi

juliaasadi's profile picture

Last active:

Mood:

View my: Blog | Forum Topics

SpaceHey URL:

https://spacehey.com/profile?id=2003338

juliaasadi's Interests

General

Music

Movies

Television

Books

Heroes

juliaasadi's Links

juliaasadi's Latest Blog Entries [View Blog]

There are no Blog Entries yet.

juliaasadi's Blurbs

About me:
در مورد کاشت، یکی از مهمترین مراحل انتخاب نهال مناسب است. نهال ها گیاهان جوانی هستند که از دانه ها رشد می کنند. آنها معمولاً در مهدکودک ها و گلخانه ها فروخته می شوند. کاشت نهال مزایای زیادی دارد از جمله:

1. پیدا کردن و خرید آنها آسان است.
2. نهال ها معمولاً ارزان تر از خرید گیاهان کامل هستند.
3. آنها از قبل شروع شده اند و روند رشد را آغاز کرده اند.
4. خرید نهال گردو ها در هنگام کاشت کمتر آسیب می بینند.
5. پیوند آنها راحت تر است.

در انتخاب نهال باید به چند نکته توجه داشت. ابتدا آب و هوا را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که نهال هایی را انتخاب کنید که مناسب منطقه ای باشد که در آن کاشته می شود. دوم، در مورد نوع گیاه فکر کنید. گیاهان مختلف نیازهای متفاوتی دارند، بنابراین مهم است که نهال هایی را انتخاب کنید که بتوانند در شرایطی که در آن رشد می کنند، رشد کنند.

پس از انتخاب نهال مناسب، زمان کاشت آنها فرا می رسد. هنگام کاشت فروش نهال گردو پالیز گردو، حتما آنها را در عمق مناسب بکارید. نهال هایی که خیلی عمیق هستند در رشد مشکل خواهند داشت، در حالی که نهال هایی که به اندازه کافی عمیق کاشته نشده اند ممکن است خشک شوند و بمیرند. بهترین راه برای کاشت نهال این است که یک سوراخ کوچک در زمین با ماله ایجاد کنید و سپس نهال را به آرامی در سوراخ فرو کنید. حتماً خاک اطراف فروش نهال گردو پالیز گردو را محکم کنید تا از آن حمایت کنید.

پس از کاشت نهال ها، آبیاری آنها بسیار مهم است. نهال ها را به آرامی و عمیق آبیاری کنید و زمین اطراف آنها را خیس کنید. آبیاری در صبح بهتر است، زیرا به نهال ها زمان می دهد تا قبل از گرمای روز آب را جذب کنند.

کاشت نهال یک راه عالی برای شروع فصل باغبانی است. با رعایت این نکات ساده، می توانید مطمئن باشید که خرید نهال گردو های شما رشد می کنند.

Who I'd like to meet:

juliaasadi's Friend Space

[view all]

juliaasadi has 2 friends.

juliaasadi's Friends Comments

Displaying 0 of 0 comments ( View all | Add Comment )