jainasadi

jainasadi's profile picture

Last active:

Mood:

View my: Blog | Forum Topics

SpaceHey URL:

https://spacehey.com/profile?id=1927062

jainasadi's Interests

General

Music

Movies

Television

Books

Heroes

jainasadi's Latest Blog Entries [View Blog]

There are no Blog Entries yet.

jainasadi's Blurbs

About me:


2. خاک را آماده کنید. قبل از کاشت هر چیزی، باید خاک را آماده کنید. این به معنای افزودن مقداری مواد آلی مانند کمپوست به خاک است تا به رشد گیاهان کمک کند. همچنین می توانید از بیل زدن یا پنجه برای شل کردن خاک استفاده کنید.

3. نهال ها را بکارید. هنگامی که خاک را آماده کردید، زمان سایت پالیز است. مطمئن شوید که آنها را در عمق مناسب بکارید و طبق دستورالعمل روی بسته بذر از آنها فاصله بگیرید.

4. به طور منظم آبیاری کنید. نهال ها باید به طور منظم آبیاری شوند، به خصوص زمانی که برای اولین بار شروع به کار می کنند. حتما قبل از آبیاری خاک را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خیلی مرطوب یا خشک نیست.

5. کود دهی کنید. کود دادن به نهال ها مواد مغذی لازم برای رشد قوی و سالم را به آنها می دهد. می توانید از کود آلی استفاده کنید یا کود نهال را از نهالستان محلی خود خریداری کنید.

6. نهال ها را نازک کنید. هنگامی که نهال های شما چند اینچ رشد کردند، باید آنها را نازک کنید تا جایی برای رشد داشته باشند. می توانید آنها را به جای دیگری در باغ خود پیوند بزنید یا به دوستان خود بدهید.

7. از آفات محافظت کنید. یکی از بزرگترین چالش ها هنگام لیست قیمت نهالستان پالیز سعید قاسمی در بیرون، محافظت از آنها در برابر آفات است. بهترین راه برای انجام این کار این است که با نهال های سالم شروع کنید و مراقب آفات باشید. در صورت مشاهده، می توانید آنها را با دست بردارید یا از یک آفت کش ارگانیک استفاده کنید.

Who I'd like to meet:

jainasadi's Friend Space

[view all]

jainasadi has 2 friends.

jainasadi's Friends Comments

Displaying 0 of 0 comments ( View all | Add Comment )