harikanews

harikanews's profile picture

Last active:

Mood:

View my: Blog | Forum Topics

SpaceHey URL:

https://spacehey.com/profile?id=1155606

harikanews's Interests

General

Music

Movies

Television

Books

Heroes

harikanews's Links

harikanews's Latest Blog Entries [View Blog]

There are no Blog Entries yet.

harikanews's Blurbs

About me:

این روزها کم کم به دورانی نزدیک می شویم که رسانه های مکتوب مثل روزنامه ها و مجلات ،جای خود را به سایتهای خبری و روزنامه های آنلاین می دهند.
بنابراین هر روز که از پیشرفت فن آوری اطلاعات می گذرد،نقش سایتهای خبری و خبرگزاریهای آنلاین، هاریکا خبر بیشتر و بیشتر می شود. امکانات بهترین سایت های خبری کدامند؟ بیشتر مردم از بعضی امکاناتی که در سایت های خبری ارائه شده اند آگاهی دارند، اما آیا می دانید بهترین سایت های ایرانی با موضوعیت خبری باید چه امکانات جامع و حرفه ای داشته باشند؟
لیست مهم ترین امکانات بهترین سایت های خبری ایرانی محتوای با کیفیت بالا، ساده و خوانا.کانال خبری ایران انتشار اخبار صحیح همراه با منبع. دسته بندی، چیدمان و گرافیک سایت باید مناسب سایت های خبری باشد (کاربر پسند). طراحی واکنشگرا داشته باشد. به روز رسانی اخبار. استفاده از تصاویر با کیفیت و تا حد ممکن کم حجم. امکان ارسال ایمیل خبری توسط کاربران. قرار دادن زبان های دیگر در زیر دامنه ها. استفاده از انواع عکس و فیلم در کنار خبر. احترام به باورهای دینی و سنتی اقوام مختلف. بی طرف بودن در مسائل مختلف و پرهیز از سیاست زدگی. حال که با برخی امکانات سایت های خبری آشنا شدید کانال خبری ایران با نام سایت خبری هاریکا در سال 99 کار خود را در زمینه اخبار ایران و جهان شروع کرد

Who I'd like to meet:

harikanews's Friend Space

[view all]

harikanews has 2 friends.

harikanews's Friends Comments

Displaying 0 of 0 comments ( View all | Add Comment )