honlye

honlye's profile picture

Last active:

Mood:

View my: Blog | Forum Topics

SpaceHey URL:

https://spacehey.com/profile?id=1113392

honlye's Interests

General

Music

Movies

Television

Books

Heroes

honlye's Latest Blog Entries [View Blog]

There are no Blog Entries yet.

honlye's Blurbs

About me:درهای درب ضد سرقت ترک وقتی به دلیل متریال تعمیر و نگهداری کم معرفی شدند ، بسیار محبوب شد. با این حال ، بسیاری از درهای قدیمی و با کیفیت ارزان ، استانداردهای درهای جدید امروزه نیستند.
درب ضدسرقت
در دربهای ضد سرقت چینی و بی کیفیت از ورق های فولاد نازک و آلیاژهای ضعیف استفاده می شود تا بتوانند قیمت تمام شده را پایین بیاورند، پس حتماُ در هنگام خرید یک درب ضد سرقت تنها به زیبایی ظاهری بسنده نکنید زيرا که دلیل اصلی خرید شما امنیت درب است و هر چه وزن یک درب ضد سرقت بیشتر باشد آن درب از قیمت بالاتر و امنیت بیشتری برخوردار است، یکی از دلایل این وزن زیاد استفاده از ورق های فولادی ضخیم است که در ساختار این دربهاي ضد سرقت استفاده شده است .

بهترین قفل درب جلو چیست؟
جدا از کیفیت مواد ساخته شده از آن ، درب ورودی تنها به اندازه سیستم قفل مورد استفاده ایمن است.
انتخاب درب خوب، اطمینان از انتخاب درب ایمن است که در برابر تلاش برای شکستن مقاومت خواهد کرد.
یک درب ضد سرقت تضمین راحتی شماست. تعویض درب خانه قدیمی به شما امکان می دهد عایق حرارتی ورودی خانه را بهبود بخشید. دیگر هیچ پل حرارتی نیست که در زمستان خانه شما را خنک کند و در تابستان گرم شود.
ما با طیف وسیعی از درهای ورودی برای خانه ی شما در پروژه امنیت ، پشتیبانی می کنیم. درب ورودی شما نه تنها شما را ایمن می کند ، بلکه از لحاظ صوتی و حرارتی شما را ایمن می کند.
درب ورودی باید کاملاً متناسب با خانه شما باشد و باید از نظر فنی بی عیب و نقص باشد در عین حال زیبایی منزل شما را نیز منعکس کند. زیبا و پر قدرت! (درب ضدسرقت آسپودر)

Who I'd like to meet:

honlye's Friend Space

[view all]

honlye has 2 friends.

honlye's Friends Comments

Displaying 0 of 0 comments ( View all | Add Comment )