omidiimani

omidiimani's profile picture

Last active:

Mood:

View my: Blog | Forum Topics

SpaceHey URL:

https://spacehey.com/profile?id=1622029

omidiimani's Interests

General

Music

Movies

Television

Books

Heroes

omidiimani's Latest Blog Entries [View Blog]

There are no Blog Entries yet.

omidiimani's Blurbs

About me:

چند نکته درباره نوشتن پروپوزال

1. درک کنید که مشتری به دنبال چه چیزی است
طرح پیشنهادی شما نمایشی از توانایی های شما برای اجرای نتایج مورد نظر مشتری یا شرکت است. برای نوشتن یک پروپوزال پروژه با کیفیت خوب، باید با درک کاملی از اینکه چرا مشتری یا شرکت به دنبال تکمیل پروژه است، چه نتایجی را امیدوارند ببینند، و در چه مدت زمانی که امیدوارند پروژه تکمیل شود، شروع کنید. ، و هر گونه جزئیات در مورد چگونگی تکمیل پروژه.

میتوانید نوشتن پروپوزال خود را به گروه نخبگان نخبگان بسپارید

هیچ چیز نمی‌تواند سریع‌تر از درک نادرست پروژه و ارائه چیزی غیرقابل قبول، یک پیشنهاد را از بین ببرد. در طول مشاوره اولیه برای پرسیدن سوالات و درک پروژه وقت بگذارید.

2. هزینه های خود را بدانید
یکی از مهم ترین عوامل در نوشتن پروپوزال پروژه، داشتن آگاهی روشن از هزینه های خود است. اگر در حال حاضر یک سیستم ردیابی خوب برای هزینه های واقعی پروژه و سودآوری ندارید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن را دریافت کنید. دلیلش این است که بدون یک سیستم ردیابی مشخص برای هزینه ها و سود، ممکن است برای پروژه ها هزینه کم یا بیش از حد دریافت کنید و ممکن است آن را ندانید. این بهبود اطلاعات می تواند نه تنها بر صحت طرح پیشنهادی شما، بلکه بر سودآوری پروژه شما به عنوان یک کل تأثیر بگذارد.

میتوانید نگارش پروپوزال خود را به گروه نخبگان نخبگان بسپارید

3. توانایی های تیم خود را بشناسید
قبل از اینکه به مشتری قول نتایج را بدهید، باید درک خوبی از تیم خود و آنچه که آنها قادر به انجام آن هستند داشته باشید. در پروپوزال پروژه، دانستن حجم کاری فعلی تیمتان نیز مهم است تا بتوانید جدول زمانی دقیقی ارائه دهید.

این نه تنها به شما کمک می کند تا جدول زمانی دقیق تری برای پروژه ارائه دهید، بلکه به شما کمک می کند تا ببینید آیا برای تکمیل پروژه به پیمانکاران یا استخدام های اضافی نیاز است یا خیر.

 

Who I'd like to meet:

omidiimani's Friend Space

[view all]

omidiimani has 2 friends.

omidiimani's Friends Comments

Displaying 0 of 0 comments ( View all | Add Comment )